Ціна (грн.)
...
Категорія коптера
  Функції
   Якість відео
    Фільтр
    orderby
    Skydio 2 - 7%
    privat mono
    1 відгуків
    Камера 4k60 HDR Діяльність 3.5 км трехосева стабілізація (3 axis) Час польоту до 23 ...
    31 000 грн.
    28 900 грн.
    Купити
    privat mono
    1 відгуків
    Камера 4K60P HDR з 16-кратним збільшенням Діяльність до 6 км Теплова камера: 320p LWIR Час ...
    312 000 грн.
    Купити

    Квадрокоптери Skydio

    Квадрокоптеры Skydio

    Американська компанія Skydio представила світу кілька моделей квадрокоптерів. Незважаючи на недавню появу на ринку, товари бренду вже встигли завоювати інтерес споживачів. В інтернет-магазині Wondertech можна придбати дрон Skydio і використовувати високотехнічний пристрій як для розваг, так і в професійній сфері, наприклад, для інспекції підприємств або зйомки спортивних заїздів. Радіокеровані літальні апарати виробляються в стандартній і складаний модифікації, мають здатність автономного польоту в максимальній наближеності до об'єкта, оснащені декількома хорошими камерами і мають ще чимало переваг.

    Модельний ряд

    Вперше квадрокоптери Skydio з'явилися в 2018 році. Першою була випущена серія R1 і слідом за нею трохи вдосконалена версія R2. Пристрої мали ряд корисних функцій:

    • наявність 4 камер дозволяло створювати об'ємну карту польоту, що допомагало дрону без труднощів облітати перешкоди;
    • ударостійкий та надійний корпус зробив апарат придатним для використання в складних умовах;
    • кілька ємних акумуляторів зробили можливим тривалий політ - до 25 хвилин при повному заряді швидкознімної батареї;
    • можливість керування коптером на відстані в 1500-3000 м;
    • підключається карта micro SD.

    За цивільними безпілотниками була розроблена модель X2, призначена для підприємств і військових установ. Це пристрій зі складним корпусом і ширококутними камерами біля кожного гвинта, що знімають у форматі 4К. Обладнання використовується для навігації і зйомки відео в розвороті 360 градусів. Зв'язок з літальним апаратом підтримується на відстані до 6 км, тривалість польоту-до 35 хвилин.

    Хочете придбати квадрокоптер Skydio? Вивчіть асортимент каталогу інтернет-магазину Wondertech. У продажу з доставкою по Києву та Україні представлені ходові моделі коптерів бренду, а ціни на них більш ніж доступні. Всі дрони проходять передпродажну перевірку, тому покупці отримують тільки якісні літальні апарати, готові до запуску з коробки. Ціна на квадрокоптери Skydio досить висока, але цілком виправдана його можливостями. Порівняйте характеристики цивільних безпілотників, і зробіть вибір на користь багатофункціонального пристрою, управляти яким буде просто, безпечно і захоплююче!

    Мова