Ціна (грн.)
...
Категорія коптера
  Функції
   Якість відео
    Фільтр
    orderby
    privat mono
    1 відгуків
    Камера 4K60P HDR з 16-кратним збільшенням Діяльність до 6 км Теплова камера: 320p LWIR Час ...
    312 000 грн.
    Купити
    Skydio 2 - 7%
    privat mono
    1 відгуків
    Skydio 2 - дрон, який не має аналогів, починаючи від форми і закінчуючи його "мізками". Час ...
    31 000 грн.
    28 900 грн.
    Купити
    Ви економите 2 100 грн.!

    Квадрокоптери Skydio

    Квадрокоптеры Skydio

    Американська компанія Skydio представила світу кілька моделей квадрокоптерів. Незважаючи на недавню появу на ринку, товари бренду вже встигли завоювати інтерес споживачів. В інтернет-магазині Wondertech можна придбати дрон Skydio і використовувати високотехнічний пристрій як для розваг, так і в професійній сфері, наприклад, для інспекції підприємств або зйомки спортивних заїздів. Радіокеровані літальні апарати виробляються в стандартній і складаний модифікації, мають здатність автономного польоту в максимальній наближеності до об'єкта, оснащені декількома хорошими камерами і мають ще чимало переваг.

    Модельний ряд

    Вперше квадрокоптери Skydio з'явилися в 2018 році. Першою була випущена серія R1 і слідом за нею трохи вдосконалена версія R2. Пристрої мали ряд корисних функцій:

    • наявність 4 камер дозволяло створювати об'ємну карту польоту, що допомагало дрону без труднощів облітати перешкоди;
    • ударостійкий та надійний корпус зробив апарат придатним для використання в складних умовах;
    • кілька ємних акумуляторів зробили можливим тривалий політ - до 25 хвилин при повному заряді швидкознімної батареї;
    • можливість керування коптером на відстані в 1500-3000 м;
    • підключається карта micro SD.

    За цивільними безпілотниками була розроблена модель X2, призначена для підприємств і військових установ. Це пристрій зі складним корпусом і ширококутними камерами біля кожного гвинта, що знімають у форматі 4К. Обладнання використовується для навігації і зйомки відео в розвороті 360 градусів. Зв'язок з літальним апаратом підтримується на відстані до 6 км, тривалість польоту-до 35 хвилин.

    Хочете придбати квадрокоптер Skydio? Вивчіть асортимент каталогу інтернет-магазину Wondertech. У продажу з доставкою по Києву та Україні представлені ходові моделі коптерів бренду, а ціни на них більш ніж доступні. Всі дрони проходять передпродажну перевірку, тому покупці отримують тільки якісні літальні апарати, готові до запуску з коробки. Ціна на квадрокоптери Skydio досить висока, але цілком виправдана його можливостями. Порівняйте характеристики цивільних безпілотників, і зробіть вибір на користь багатофункціонального пристрою, управляти яким буде просто, безпечно і захоплююче!

    Мова