Сервісний центр WonderTech здійснює ремонт, гарантійне та післягарантійне обслуговування квадрокоптерів у Києві. Ми надаємо послуги компонентного відновлення, заміни та налаштування дронів, RC-моделей, роботів та іншого виду техніки, купленої у нашому магазині. Отримайте точну діагностику апарату, професійну консультацію та найвигідніші варіанти рішення!

Гарантійне обслуговування та заміна

На всі товари нашого магазину поширюється гарантія 12 місяців. Якщо протягом цього терміну умови експлуатації пристрою не порушувалися, відсутні механічні поломки, сліди розтину, неоригінальні комплектуючі — компанія надасть безкоштовний ремонт чи заміну товару залежно від гарантійного випадку. Умови обслуговування та гарантійні зобов'язання докладно описані у розділі Гарантія та повернення. Отримати додаткову інформацію з усіх питань, що цікавлять, ви можете у нашого менеджера за вказаними на сайті контактами.

Ремонт квадрокоптерів, дронів, БПЛА в Києві

Спеціалізований сервіс пропонує послуги модернізації, налаштування та ремонту всіх моделей безпілотних, радіокерованих пристроїв. У нас ви можете замовити післягарантійний ремонт, а також відновлення техніки після негарантійних, механічних пошкоджень. Враховуючи, що безпілотники активно використовуються в різних умовах, нерідкі випадки їх поломки як з вини користувача, так і з не залежать від нього причин. Найчастіше до нас звертаються з такими проблемами:

  • квадрокоптер перестав вмикатися;
  • дрон не заряджається або швидко розряджається;
  • не підключається, немає зв'язку між пультом та пристроєм;
  • апарат не злітає (лопаті не крутяться);
  • не працює один чи кілька моторів;
  • розбився, тріснув корпус коптера, лопаті;
  • потрібна модернізація пристрою;
  • необхідно оновлення ПЗ дрону.

При тривалій експлуатації деталі гаджета зношуються, втрачається ємність акумулятора, можуть вийти з ладу деякі модулі. Але набагато частіше поломки трапляються при жорсткій посадці, ударі, падінні безпілотника, потраплянні в нього води. У таких випадках важливо провести якісну діагностику та правильно визначити тип несправності. Після цього можливий компонентний ремонт, відновлення квадрокоптера після вологи, так і заміна дефектних комплектуючих на нові.

Оновлення ПЗ, налаштування, калібрування

У нашому сервісному центрі можна замовити швидку перепрошивку, оновлення програмного забезпечення дрону, його правильне налаштування. Досвідчені фахівці вирішать будь-які проблеми програмного характеру, усунуть наслідки збою, налаштують обладнання, відновлять якісну передачу сигналу. Встановимо останні версії софту для вашої моделі квадрокоптера, проконсультуємо та допоможемо.