Квадрокоптери для професіоналів

Професійний дрон представляє багатофункціональний безпілотний літальний апарат. Він призначений для виконання складних технічних завдань, з якими не під силу впоратися аматорським моделям. Інтернет-магазин Wondertech.com.ua, співпрацюючи з провідними виробниками коптерів, запрошує придбати професійний квадрокоптер, який відмінно може впоратися з аерозйомкою місцевості, дозволяючи заощадити на оренді літака або вертольота. Крім того, вдосконалені безпілотники затребувані для моніторингу різних архітектурних і сільськогосподарських об'єктів.

Відмінності професійних дронів

Якщо вам подобається знімати оригінальні кадри, то інноваційне безпілотне обладнання дозволити відкрити нові перспективи. Придбати професійний квадрокоптер сьогодні може дозволити собі будь-яка людина, оскільки навіть на самі передові моделі виробники встановлюють цілком доступні ціни. Набагато вигідніше вкласти фінансові кошти в покупку високотехнологічного оснащення, ніж постійно переплачувати за фотозйомку з літака.

Головною відмінністю професійної моделі є наявність хорошої камери на підвісі. Високоточне знімальне обладнання дає можливість знімати не тільки якісні фото, але і відмінні відеосюжети. Для виключення розмиття картинки практично всі професійні квадрокоптери оснащені оптичною системою стабілізації. Камери забезпечують отримання зображення у форматі Full HD або 4К, щоб надалі відео транслювалося на сучасних пристроях без втрати якості. Деякі моделі дронів мають 2 камери. Друга призначена для FPV. Передача радіосигналу в режимі реального часу без найменших затримок дозволяє пілоту бачити все, що відбувається «від першої особи».

Використовувані для аерозйомки дрони можуть літати на низьких висотах. Зазвичай пілот може обирати кілька режимів швидкостей і в процесі руху їх перемикати. Маневрені і швидко реагують на команди оператора безпілотники користуються надзвичайно високою популярністю навіть у новачків. Інтуїтивно зрозумілий пульт і доступне додаток для смартфона дають можливість навчитися керувати апаратом за пару польотів.

Критерії вибору дрона для професійної зйомки

Апаратура, що має статус професійної, повинна бездоганно справлятися з покладеним на неї обов'язками. Обираючи квадрокоптер важливо звернути увагу на такі параметри пристрою:

  • готовність до запуску з коробки - коптер зберігається в зібраному вигляді і може злетіти в будь-який зручний для оператора момент;
  • вага і розміри – для профі зйомки вибирають масивні моделі, які зможуть переміщатися навіть при складних погодних умовах, наприклад, поривчастому вітрі, дощі, снігопаді;
  • дальність польоту - чим далі зможе відлетіти дрон від місця запуску, тим краще і цікавіше буде відеоматеріал;
  • ємність акумулятора - хороший заряд батареї забезпечить можливість квадрокоптера довго перебувати в польоті, тому професіоналам варто розглядати безпілотники, які літають 30-40 хвилин без необхідності підзарядки;
  • професійний квадрокоптер має функцію автопілота - повертається на базу, якщо втрачений зв'язок з оператором, що виключає ймовірність втрати дорогої техніки;
  • можливість установки додаткових аксесуарів.

Окремо варто згадати про якість збірки. Всі професійні коптери ретельно тестуються. Для виготовлення корпусу використовують алюмінієвий сплав, рідше-ударостійкий пластик. Це важливо, щоб при зіткненні з перешкодами або падінні з висоти дороге обладнання і його "начинка" не постраждали.

Звернути увагу потрібно і на можливість підвісу піднімати важкі знімні фотокамери, наприклад, дзеркальні фотоапарати. Існують моделі, які легко справляються з вантажами вагою, що перевищує їх власний. Пілотові залишається лише стежити за зарядом акумулятора, оскільки з додатковим навантаженням час автономної роботи скорочується.
Максимальна швидкість, якої досягають знімальні дрони, становить близько 70 км/ч. Більше їм і не потрібно. Цього цілком достатньо, щоб відобразити красиву картинку і передавати її на монітор.

Дрони для професіоналів в Wondertech.com.ua

Враховуючи попит на безпілотні літальні апарати, важливо зробити просунуті моделі доступними споживачам. Наш інтернет-магазин пропонує низькі ціни на дрони для професійної зйомки і організовує доставку товару по всіх містах України. У каталозі представлені моделі квадрокоптерів, що займають лідируючі позиції всіх рейтингів. Це відмінний вибір для подарунка близькій людині. Запрошуємо придбати крутий безпілотник зі зрозумілою системою керування, щоб ви змогли зняти свої найкращі кадри!