Сільськогосподарські квадрокоптери

Фермерство - одна з найбільш перспективних галузей економіки, яка активно розвивається. Не дивно, що для поліпшення якості продуктів та їх обсягів, а також підвищення ефективності праці в даній сфері постійно впроваджують інновації. Одним з найбільш вдалих рішень стало підключення сільськогосподарських квадрокоптерів до вирішення безлічі завдань, з якими стикається сучасне землеробство. Для чого використовуються дрони і чому вони стали настільки популярними?

Які операції виконують БПЛА

Максимального ефекту від ведення сільськогосподарської діяльності можна домогтися тільки володіючи точною інформацією про специфіку ґрунту та рельєфі полів, а також замінивши складну ручну працю на обробку ділянок за допомогою високотехнологічного обладнання. Все частіше фермери і хлібороби вирішують придбати агро дрон – попит на безпілотні літальні апарати в Україні стрімко зростає. Його використання дозволяє за лічені хвилини отримати важливі дані про досліджуваний об'єкт, створити 3D-модель рельєфу або карту посадок.

Сільськогосподарські квадрокоптери залучають до виконання різнопланових операцій:

 • аерофотозйомки та зйомки відео;
 • 3D-моделювання;
 • тепловізійної зйомки;
 • лазерного сканування;
 • обприскування рослин.

Завдяки використанню безпілотника:

 • оцінюють якість посіву;
 • виявляють факт пошкодження або загибелі посадок через вплив несприятливих природних факторів;
 • визначають точну площу ділянки, виявляють дефекти та аналізують рельєф;
 • створюють карти диференційованого удобрення та обприскування польових угідь;
 • збирають інформацію для служби безпеки (наприклад, фіксують факт незаконного випасу великої худоби);
 • контролюють загальний стан врожаю та інші.

Для цих та інших цілей варто придбати агро дрон оснащений інфрачервоними камерами, тепловізорами, системою GPS, навігаторами, програмованими контролерами. Якщо коптер обирається для посадки або обприскування, потрібно звернути увагу на його здатність піднімати вантажі. Виробники продумали конструкцію сільськогосподарських квадрокоптерів до дрібниць, наділивши їх можливістю переміщати важкі резервуари з пестицидами та іншими рідинами.

Переваги використання дронів в сільському господарстві

Активний інтерес до безпілотників для фермерства цілком зрозумілий. З його допомогою буде проведено точний аналіз умов, які можуть вплинути на якість врожаю. Отримання детальних даних про грунт, особливості рельєфу та інших важливих факторів дозволять продумати методи більш раціонального використання наявних земельних ресурсів.

Переваги безпілотників очевидні:

 • висока точність кожного дослідження;
 • економія часу - за 1 день літальний апарат може облетіти до 5 000 га;
 • одержувану з дрона візуальну інформацію можна вивчити в режимі реального часу і вжити заходів без зволікань;
 • на всіх етапах сільськогосподарських робіт можна стежити за всіма ділянками відразу або по черзі;
 • завдяки ІЧ-сенсорам, на підставі світлопоглинання можна визначити стан здоров'я рослинності, поточний життєвий цикл культури;
 • дрони діагностують систему зрошення - тепловізійні камери відразу "помітять" ділянки, де спостерігаються проблеми з поливом або, навпаки, зволоження надмірне.

Застосування БПЛА уможливлює великомасштабний моніторинг посівів та с/г площ. Раніше, щоб отримати хороші та чіткі знімки, було необхідно робити фотографії з літака, вертольота або супутника. Сучасні дрони відкривають нові можливості аерофотозйомки. Оператор отримує не тільки якісні та чіткі знімки, але і відео в режимі реального часу. При цьому з керуванням коптером впоратися навіть новачок.

Ще одна незаперечна перевага - доступні ціни на сільськогосподарські квадрокоптери. Ця покупка швидко окупиться, оскільки дозволяє заощадити на оренді більш масивної спецтехніки для обльоту угідь або внесення добрив, а також мінімізує необхідність ручної праці для збору даних, надаючи можливість відмовитися від декількох робітників.

Де придбати сільськогосподарський коптер в Україні

Залучення інноваційних технологій у фермерство дає можливість мінімізувати необхідність особистої присутності працівників для посадки насіння або хімічної обробки зійшов врожаю. В інтернет-магазині Wondertech.com.ua можна купити сільськогосподарський квадрокоптер, за допомогою якого можна скоротити витрати на посадочні роботи та оплату праці. Крім того, використовуючи апарат для діагностики стану полів можна своєчасно виявити проблеми і усунути їх причини. Замовити дрони можна з доставкою по Києву та іншим містам країни.