Дослідницькі квадрокоптери

З техніки виключно військового призначення безпілотні літальні апарати трансформувалися в пристрої, які широко використовуються в цивільних цілях. Дрони стали улюбленими іграшками дітей та дорослих, оскільки дозволяють навчитися по-новому дивитися на звичні речі. Крім того, коптери широко застосовуються в промисловості. Купують квадрокоптери для досліджень, покладаючи на них ряд складних завдань, часом непідвладних виконанню людиною. Хороший вибір професійного радіокерованого обладнання пропонує інтернет-магазин Wondertech.com.ua .

Відмінності дослідних дронів

Багатьом власникам коптерів недостатньо мати можливість просто використовувати апарат для пілотування. Вони бажають застосовувати більш функціональний пристрій, здатний не просто літати, але і бути корисним. Звідси і з'являється пояснення популярності квадрокоптерів для досліджень. Фахівці, що вивчає планету, особливості природи і навколишнього середовища все більше покладаються на високотехнічні пристрої. З їх допомогою проводять різноманітні експерименти, які складно виконати людині або небезпечні для життя людей.

Застосування дрона для досліджень має масу переваг:

 • дозволяє знизити вартість проведення роботи, оскільки виключає необхідність використання супутників або літаків;
 • вчені та дослідники отримують можливість збирати необхідні дані швидким та ефективним способом;
 • завдяки оснащенню потужними акумуляторами і ширококутними камерами з відмінним розширенням, коптери можуть знімати тривале відео або робити чіткі знімки без необхідності заміни батареї;
 • можуть бути задіяні при будь-яких природних умовах і в широкому діапазоні температур;
 • успішно використовуються не тільки в повітрі, але і в замкнутих просторах, наприклад, в тріщинах льодовиків, в шахтах, в печерних ущелинах і т. д.

Ціна дослідного квадрокоптера, оснащеного необхідними функціями, не здасться дешевою. Однак, його покупка більш вигідна, ніж оренда вертольотів або літаків для проведення операції. Витрати на придбання коптера окупляться вже після першої дослідницької місії.

Сфера застосування

Де використовують квадрокоптер для досліджень? Безпілотники затребувані для різних заходів:

 • отримання даних про стан навколишнього середовища;
 • вивчення обміну речовин між Землею та атмосферою;
 • визначення взаємодії водних потоків та рослинності;
 • спостереження за тваринами, наприклад, пінгвінами в Антарктиці, перельотами птахів або лосями в лісі;
 • проникнення в місця, які важкодоступні для людини;
 • інспектування об'єктів, розташованих у небезпечних точках.

Використовуючи коптери, дослідники можуть створювати тривимірні карти сільськогосподарських, міських, гірських ділянок. Компактні пристрої з лазерною системою LiDAR можуть проникати в печери. Людина управляє технікою за допомогою пульта керування. Зображення, яке фіксує дрон в обмеженому просторі, записується на карту пам'яті, транслюється в режимі реального часу на екран ПДУ або смартфона. Навіть без необхідності опускатися в зони ризику, вчені можу створити карту об'єкта з найдрібнішими деталями. На думку фахівців, безконтактний та швидкий спосіб вивчення представляють інтерес для дослідників місць дозволяє знизити небезпеку для життя і підвищити ефективність проведених робіт. З якісним та високотехнологічним літальним апаратом нічого не трапитися навіть при функціонуванні при низькій або надмірно високій температурі - дрони працюють в температурному діапазоні від -10 градусів до + 60 градусів.

Яку модель обрати, залежить від пропонованих до неї вимог. Ціна дослідницького квадрокоптера складається з різних факторів: бренду, матеріалу виготовлення корпусу, наявності та якості камер, системи FPV, тепловізора та інфрачервоних датчиків, GPS-модуля та інших «фішок». Для зручності керування виробники передбачають кілька інтелектуальних режимів пілотування, а також можливість автоматичного повернення на базу в разі розрядки акумулятора або втрати радіосигналу. Дізнайтеся більше про дрони для досліджень у консультантів нашого магазину!

Де придбати дрон для досліджень в Україні

Квадрокоптери кардинально змінили уявлення про світ. Компанії-виробники не збираються зупинятися на досягнутому, і регулярно представляють громадськості інноваційні розробки з новими функціями. Запрошуємо придбати дослідницький дрон в інтернет-магазині Wondertech.com.ua. Гарантуємо високу якість кожного представленого в каталозі товару. Замовити квадрокоптер можна з доставкою по Україні.