Швидкісні квадрокоптери

Швидкісні квадрокоптери - окрема категорія безпілотних літальних апаратів. Це унікальна «іграшка» для дорослих, яка дозволяє брати участь в цікавих гоночних змаганнях. До динаміки, керованості, маневреності моделей пред'являються особливі вимоги. В інтернет-магазині Wondertech.com.ua до уваги покупців представлені спортивні дрони з різними характеристиками. Коли ви вивчите асортимент товарів, то зможете підібрати хороше радіокероване обладнання в доступному ціновому діапазоні.

Сфера використання

Нерідко пілоти, які освоїли керування універсальними безпілотниками, хочуть придбати гоночний дрон. Це техніка, яка відкриває зовсім інші перспективи перед оператором. В першу чергу, оцінюють її технічні характеристики, а можливості по аеровідеозйомки відходять на другий план.

Для яких цілей використовують швидкісні квадрокоптери:

  • гонки по колу;
  • подолання відстані на час-проходження траси з мінімальними тимчасовими витратами;
  • фрістайл-дрон виконує фігури вищого пілотажу і всілякі трюки.

Для кожного виду змагань розроблені моделі коптерів з відповідними

Загальні вимоги до швидкісного квадрокоптера

Вирішивши придбати гоночний дрон, слід звернути увагу на кілька критеріїв.

1. Міцність
Спортивний дрон повинен бути міцним. Під час польоту він може врізатися в перешкоду, невдало приземлитися, раптово впасти з висоти. Тому важливо вибрати виріб, матеріал рами і корпусу якого буде максимально стійкий до пошкоджень.

2. Доступність запасних частин
Поломки швидкісного квадрокоптера - не рідкість. Перші спроби запуску навряд чи пройдуть гладко. Для власника дрона важливо, щоб запасні частини теж були в продажу. Відразу передбачте можливість заміни корпусу, гвинтів або плат.

3. Час польоту
Безпілотник гоночного типу проведе в повітрі не більше 10 хвилин. Через вимоги до ваги пристрою, на нього недоцільно встановлювати ємну акумуляторну батарею.

4. Вартість
Ціна швидкісного дрона, якщо мова йде про гарний безпілотний апарат, не може бути занадто низькою. Квадрокоптер моделі RTF слід придбати подорожче, щоб його характеристики були здатні досягти тих цілей, заради яких відбувається покупка. Апарат з полегшеною і міцною рамою, безколектроним мотором, FPV-системою дорожче звичайних коптерів для зйомки.

Як обрати дрон для гонок

Одним з головних критеріїв вибору є клас рами. Спортивні дрони мініатюрного розміру відносяться до 180-го класу. Більш габаритні-до 250-го. Цифровий показник позначає діагональну відстань між моторами. Від класу дрона залежать і інші характеристики.

Тип двигуна

В Wondertech.com.ua можна придбати гоночний дрон з електродвигунами:

  • колекторним - їм оснащують мінікоптери, оскільки такі двигуни швидко нагріваються та мають слабку тягу;
  • колекторним з редуктором - забезпечують швидкість до 20 км/год і хорошу тягу;
  • безколекторним - демонструють високий ККД, тягові показники і кращі динамічні характеристики.
Матеріал виготовлення

Маневреність, легкість, стійкість до пошкоджень і швидкість переміщення дрона безпосередньо залежить від матеріалу, з якого він виготовлений. Оптимальним вибором стане коптер з корпусом із пластику або карбону. Пластикові дрони відносяться до середньої цінової категорії, вони придатні для участі в аматорських змаганнях. Для гонок більш просунутого професійного рівня купують квадрокоптери з карбоновим корпусом. У ньому відмінно поєднується висока міцність і мала вага, що надзвичайно важливо для моделей, які задіяні в престижних змаганнях.

Технічні характеристики

Стати переможцем у змаганнях дозволить покупка швидкісного дрона, який:

  • здатний розганятися до швидкості 20-70 км/год;
  • має 6-осьову стабілізацію, завдяки якій забезпечена горизонтальна орієнтація пристрою;
  • зможе безпечно приземлитися в разі втрати зв'язку з пультом ДК, повернутися в точку старту або сяде після натискання однієї кнопки;
  • оперативно реагує на всі команди, задані пілотом.

Хороші гоночні квадрокоптери можуть не тільки брати участь у змаганнях, але і скласти гідну конкуренцію екшн-камерам, гарантуючи зйомку високоякісного відео з різних ракурсів.

Гоночні квадрокоптери в інтернет-магазині Wondertech.com.ua

Хочете взяти участь у змаганнях або відкрити для себе польоти на високій швидкості? Інтернет-магазин Wondertech.com.uaпропонує хороші ціни на швидкісні дрони провідних брендів. У продажу великий вибір моделей, що займають топові позиції в рейтингу кращих квадрокоптерів для гонок. Замовте просунуту модель з доставкою по Україні!