Автокомпресори

Пересування на автомобілі завжди має бути не тільки максимально безпечним, а й комфортним та зручним. Деякі автовласники ще у пріоритет ставлять питання рентабельності. Вирішити всі ці завдання нескладно, якщо приділяти увагу технічному стану транспортного засобу, проводити регламентні роботи з обслуговування та ремонту відповідно до рекомендацій виробника й одразу після виникнення проблем. Один із важливих нюансів — стан коліс та показник тиску в шинах. Ці характеристики безпосередньо впливають на керованість, комфорт переміщення дорогами з різним типом покриття та витрати палива. Тому грамотні автовласники обов'язково мають, окрім інших інструментів та пристроїв – автокомпресори для накачування шин.

Wondertech — інтернет-магазин, де є можливість за дуже прийнятною ціною купити таке обладнання та користуватися ним у міру потреби тривалий період. У каталозі представлені найкращі автокомпресори від надійних виробників, з гарантією якості та різноманітним функціоналом.

Чому насос для підкачування шин є необхідним аксесуаром для власників авто?

Наявність автокомпресора, як показує практика, не дурощі, а нагальна потреба. Звісно, проводити ремонтні роботи на постійній основі за допомогою такого обладнання не варто. Однак він може сильно врятувати у форс-мажорних ситуаціях, коли раптово виявляється прокол колеса на магістралі, де поблизу немає СТО. Також маючи такий пристрій, як автокомпресори для шин, можна заощадити власні гроші, виконуючи планове обслуговування в міру потреби, контролюючи тиск у нормі відповідно до експлуатаційних параметрів від виробника.

Типи автокомпресорів

Устаткування цієї категорії представлене у продажу в кількох видах:

  • мембранні (вібраційні);
  • поршневі.

Другі вважаються продуктивнішими. Однак насправді все залежить від особливостей пристрою конкретної моделі. У разі використання таких моделей можуть спостерігатися певні мінуси. Наприклад, при перевантаженні, коли потрібно нагнітати великий обсяг повітря, відбувається і не тільки перегрів самого пристрою, а й повітря, яке він закачує в шини. Другий недолік — необхідність технічної перерви при використанні понад 15 хвилин.

Мембранний насос для підкачування шин вважається на сьогодні більш досконалим та практичним. У такому пристосуванні мінімальна кількість деталей, що труться, тому вони мають більший запас робочого ресурсу. Проте важливо віддавати перевагу продукції перевірених брендів, щоб унеможливити передчасну поломку через низьку якість матеріалу самої мембрани. Що стосується мінусів, то мембранний насос для шин автомобіля зазвичай використовується тільки для підкачки коліс діаметром не більше ніж 14 дюймів. Тобто для вантажних автомобілів необхідний все ж таки пристрій поршневого типу.

Основні характеристики насосів для шин

Щоб грамотно купити насос для підкачування шин, важливо орієнтуватись на конкретні технічні характеристики пристрою. Автомобільний компресор слід вибирати за наступними критеріями:

  • продуктивність — від цього показника залежить швидкість накачування шин, а також, в принципі, можливість заповнення об'єму втраченого повітря всередині колеса;
  • принцип підключення — через клеми до АКБ або до прикурювача (визначається заявленим потенціалом потужності та продуктивністю пристрою);
  • довжина шнура — повинна бути оптимальною для того, щоб була можливість накачати будь-яке колесо транспортного засобу, це варто перевірити відразу ж, не чекаючи форс-мажорної ситуації;
  • якість манометра — незначний розбіг у реальних значеннях тиску буде неминучим, але все ж таки він повинен бути мінімальним, тому потрібно вибирати перевірену продукцію.

Залежно від типу транспортного засобу варто звернути увагу і на тривалість безперервної роботи. Якщо автомобіль має шини великого діаметра, важливо купити насос для шин, щоб він зміг повністю заповнити об'єм повітря в спущеній шині за один цикл, тобто за мінімальну кількість часу.

Як ефективно підтримувати тиск у шинах автомобіля?

Автовласники, які не перший день перебувають за кермом, вже знають усі нюанси, як поводиться машина в тих чи інших умовах, що на це впливає. Шини — не останній фактор. Тому й існують чіткі рекомендації виробника щодо того, яким має бути тиск у шинах у тій чи іншій моделі. А в наявності у водія є автокомпресор.

Для досягнення оптимальної керованості та комфорту, все ж таки варто індивідуально враховувати якість доріг, по яких планується переміщення та сезонність. Наприклад, при номінальному значенні 2.2 бар у холодну пору року має сенс підтримувати тиск у зимових шинах на рівні 2.0 бар. У цьому випадку керованість авто буде вищою, переміщення складними ділянками — вкритими льодом, засніженими територіями, буде легше. Так само, якщо планується долати тривалі дистанції по нерівномірній ґрунтовій поверхні. А ось при високій якості дорожнього покриття у теплу пору року тиск всіх шин має бути рівнозначним і чітким за регламентом виробника.