Ціна (грн.)
...
Категорія коптера
  Функції
   Фільтр
   orderby
   privat mono
   2 відгуків
   Вага: 1.95 кг Розмір рами: 542 мм Матеріали виконання: вуглецеве волокно + магнієвий сплав ...
   103 700 грн.
   Купити
   privat mono
   1 відгуків
   Голосове управління дроном Макс. швидкість польоту 64 км / год Макс. час польоту 20 хвилин ...
   73 900 грн.
   Купити

   Квадрокоптери Xdynamics

   Квадрокоптеры Xdynamics

   Китайська компанія Xdynamics була заснована в 2015 році в Гонконзі. Її спеціалізація - проектування, виготовлення та продаж цивільних і промислових дронів. Свій внесок у розробку радіокерованих літальних апаратів внесли представники Німеччини, Великобританії, Австралії та інших просунутих держав світу. Маючи великий досвід у сфері роботобудування, аеродинаміки, фото - і відеозйомки, вони змогли створити унікальні квадрокоптери з інтелектуальною системою пілотування. Придбати дрон Xdynamics запрошує інтернет-магазин Wondertech.

   Безпілотні апарати від Xdynamics

   Вперше продукція компанії була представлена громадськості вже в 2017 - на міжнародній виставці CES в Китаї відвідувачів ознайомили з унікальним безпілотним літальним апаратом Evolve. Гонконгський бренд показав безпілотник, конструкція якого була типу монокок з вуглецевого волокна, що поліпшує динаміку польоту. Він отримав вищі нагороди за дизайн та функціональність, адаптовану як під новачків, так і під професіоналів.

   Квадрокоптери Xdynamics володіють відмінними технічними характеристиками:

   • оснащені запатентованим контролером керування - двоекранним пультом ДК;
   • мають потужні силові установки - безколекторні двигуни;
   • 3-осьова механічна стабілізація;
   • передача відеопотоку 1080р або в FullHD з нульовою затримкою;
   • 3 автоматичних режиму польоту;
   • можливість голосового управління;
   • в наявності GPS-модуль і датчики інерціального вимірювання.

   Конструкція квадрокоптера Xdynamics відкриває розширені можливості для установки додаткових аксесуарів, наприклад, карти пам'яті micro SD, VR-гарнітури або окулярів для FPV. Пристрій може моментально обмінюватися фото і відео в соціальних мережах. Виробники зробили все можливе, щоб користувачі переконалися в надійності і максимальної функціональності безпілотників.

   Бажаєте дізнатися ціни на квадрокоптер Xdynamics? В каталозі інтернет-магазину Wondertech представлені передові моделі бренду, які активно купують в різних країнах світу. Порівняйте вартість і характеристики БПЛА різних виробників і зробіть вибір на користь найбільш підходящого пристрою під ваші цілі. Доставка товару можлива по Києву та іншим містам України.

   Мова