Ціна (грн.)
...
Категорія коптера
  Функції
   Тип двигуна
    Фільтр
    orderby
    WLtoys XK X1
    Немає в наявності
    privat mono
    1 відгуків
    WLtoys XK X1 - квадрокоптер в низькому ціновому сегменті з двох осьовим підвісом, системою GPS ...
    4 900 грн.
    privat mono
    1 відгуків
    WLToys V666N - якісний радіокерований безпілотник з гіроскопом, системою автоматичної стабіліза ...
    3 899 грн.
    Купити
    privat mono
    1 відгуків
    WLToys V333 - сучасна вдосконалена модель квадрокоптера, яка може виконувати польоти та трюки, ...
    2 199 грн.
    Купити
    privat mono
    1 відгуків
    Міні квадрокопте з FPV системою 5.8GHz оснащений камерою і ергономічним дистанційним пультом з ...
    2 299 грн.
    Купити
    privat mono
    1 відгуків
    Компактний, кишеньковий коптер з відеокамерою, що дозволяє не просто літати але і знімати ваш по ...
    2 250 грн.
    Купити

    Квадрокоптери WLToys

    Квадрокоптеры WLToys

    Компанія WLToys займає лідируючу позицію серед виробників цивільних безпілотників. В арсеналі бренду різні моделі дронів - від міні до величезних квадрокоптерів. Розташування споживачів розробникам вдалося домогтися завдяки впровадженню інноваційних технічних і дизайнерських рішень, пропозицією багатофункціональних радіокерованих коптерів за низькою ціною. В Україні квадрокоптери WLToys можна недорого купити в інтернет-магазині Wondertech. Це вдале придбання для пілотів, які тільки починають знайомитися з безпілотними літальними апаратами, а також для операторів, що займаються аерозйомкою на професійному рівні.

    Модельний ряд

    Квадрокоптери WLtoys підходять для запуску в будь-яку погоду. Придбавши багатофункціональний дрон можна урізноманітнити нудне дозвілля, зробити прогулянки на свіжому повітрі більш цікавими і пізнавальними, як для дітей, так і для дорослих. У каталозі магазину представлений хороший вибір коптерів бренду WLToys з різними опціями:

    • WLToys Q202 здатний на посадку і зліт з поверхні води;
    • WLToys Future Battleship Rescue оснащений підйомним механізмом;
    • WLToys V969 випускає мильні бульбашки;
    • WLToys V979 має водяну гармату.

    Придбати дрон WLToys можна для розважальних цілей, а також для здійснення зйомки місцевості, природи, архітектурних об'єктів з висоти. За допомогою дистанційного пульта керування або програми на смартфоні можна змусити апарат робити найскладніші фігури вищого пілотажу. Перед покупкою слід уважно вивчити технічні характеристики пристрою, порівняти кілька моделей і вибрати відповідний під індивідуальні вимоги варіант-квартирний міні-дрон або безпілотник, який не боїться ні дощу, ні вітру.

    Скільки коштують дрони WLToys

    Велика частина коптерів бренду відноситься до бюджетного цінового сегменту. Це робить безпілотні літальні апарати, дизайн яких підкорить пілотів своєю нестандартністю, доступними для всіх. Ціна на квадрокоптер WLToys залежить від функціональних можливостей пристрою. В інтернет-магазині Wondertech можна придбати як недорогі мініатюрні моделі, так і серйозні дрони для професійної зйомки, з FPV-системою і трансляцією відео в режимі реального часу. Доставка товару здійснюється по всіх містах України.

    Мова