Ціна (грн.)
...
Категорія коптера
  Функції
   Фільтр
   orderby
   privat mono
   1 відгуків
   eBee X підходить для будь-якого завдання, завдяки широкому діапазону інноваційних камер. Номі ...
   488 130 грн.
   Купити
   privat mono
   1 відгуків
   eBee SQ має модульну конструкцію зі з'ємними крилами, дуже компактний, незамінний безпілотник дл ...
   300 800 грн.
   Купити
   privat mono
   1 відгуків
   БПЛА senseFly еВее Ag - найпростіший у використанні і найбільш надійний безпілотник для сільсько ...
   433 860 грн.
   Купити
   privat mono
   1 відгуків
   Новий eBee Plus забезпечує більший радіус дії території в порівнянні з попередніми моделями БПЛА ...
   341 300 грн.
   Купити

   Квадрокоптери SenseFly

   Квадрокоптеры SenseFly

   Продукція швейцарської компанії SenseFly широко застосовується в сфері геодезії та сільського господарства. Професійні безпілотні літальні апарати значно спрощують збір і аналіз даних, які необхідні для складання планів, карт, відстеження та ліквідації надзвичайних ситуацій, участі в дослідження і пошукових операціях. Інтернет-магазин Wondertech представляє великий вибір дронів SenseFly з доставкою по Києву і всіх містах України.

   Про компанію

   Компанія SenseFly розпочала діяльність в 2009 році в Швейцарії. Її спеціалізацією була розробка надлегких дронів для промислового використання. У 2012 році фірма увійшла до складу Parrot Group і стала новатором в області створення коптерів для картографування. Сьогодні компанія займається виробництвом надлегких квадрокоптера з нерухомим крилом. Крім того, її співробітники розробляють і поставляють програмне забезпечення, а також здійснюють техобслуговування своїх пристроїв.

   Безпілотне обладнання SenseFly знайшло застосування в багатьох сферах:

   • охорони навколишнього середовища;
   • картографії;
   • сільському і лісовому господарстві;
   • будівництві та інженерних вишукуваннях;
   • археології;
   • аграрному секторі;
   • маркшейдерська справі.

   Продукція бренду заслужила довіру користувачів. Професійне обладнання для аерофотозйомки робить збір геопросторових даних більш простим і ефективним.

   Відмінності

   Безпілотники SenseFly - одна з найпростіших і безпечних систем. Це продуманий до дрібниць професійний інструмент, принцип роботи якого заснований на унікальній технології інтелектуального управління. Створюючи продукцію, розробники чимало часу приділили вивченню стратегії контролю і навігації польотів комах. Завдяки вбудованому автопілоту, управляти технікою зможе навіть новачок, що не володіє навичками пілотування.

   Купити квадрокоптера SenseFly в Києві пропонує інтернет-магазин Wondertech. В наявності передові моделі безпілотних літальних апаратів, які дозволять створювати власні фотознімки і відео з висоти, а також проектувати місцевість в 3D з точністю до 5 см. По Україні квадрокоптера доставлять транспортні служби. Ціни на всі види продукції завжди залишаються доступними.

   Мова