Категорія коптера
  Функції
   Фільтр
   orderby
   privat mono
   1 відгуків
   Квадрокоптер Flybility Elios 2 - це надійна і точна модель для внутрішнього контролю, що відрізн ...
   2 199 000 грн.
   Купити

   Квадрокоптери Flyability

   Квадрокоптеры Flyability

   Швейцарська компанія Flyability SA відмінно зарекомендувала себе надійним виробником інспекційних дронів, які використовуються для обстеження особливо небезпечних будівельних, природних і промислових об'єктів. Її засновники і власники – двоюрідні брати Патрік Тевоз і Адрієн Бріод – постаралися зробити все можливе, щоб створити інструмент, здатний працювати у важкодоступних і захаращених місцях в зоні катастроф і стихійних лих. Квадрокоптери Flyability, які були випущені на ринок в 2016 році, знайшли застосування в сфері геології та електроенергетики. Ними також користуються пожежні та рятувальні служби, мета яких - пошук людей, постраждалих при вибухах, обвалах і в результаті інших катаклізмів. Інтернет-магазин Wondertech пропонує придбати дрон Flyability в Україні з доставкою по всій країні.

   Відмінності дронів Flyability

   Компанія Flyability SA знаходиться в Швейцарії в місті Лозанна. Тут виробляють БПЛА промислового призначення. Дрони-інспектори вже давно використовуються для обстеження обмежених просторів, наприклад, тріщин в льодовиках, реакторів, резервуарів-сховищ або трубопроводів. Квадрокоптери Flyability легко справляються з найскладнішими завданнями, замінюючи людину на небезпечних роботах.

   Коптери бренду мають чимало переваг:

   • обладнані сферичним каркасом для захисту від зіткнень;
   • 6-осьова гіроскопічна стабілізація;
   • модель не змінює траєкторію руху при зіткненні з іншими нерухомими об'єктами;
   • у комплект входить довгий трос, який дозволяє витягнути дрон, якщо він розрядився або застряг;
   • дані зберігаються на вбудованій карті пам'яті;
   • може працювати в діапазоні температур від -10 до + 60 градусів;
   • корпус не боїться попадання вологи і пилу.

   Це далеко не всі переваги радіокерованого безпілотника Flyability. Виробники вважають, що захищені дрони цілком здатні впоратися з інспекцією об'єктів в найнебезпечніших умовах. Враховуючи характеристики літальних апаратів, це твердження відповідає дійсності.
   Дізнайтеся ціни на квадрокоптер Flyability у консультантів Wondertech. У каталозі представлено кілька хороших моделей високотехнологічних дронів-інспекторів. Замовте просунуту робототехніку з доставкою вже сьогодні!

   Мова