Електрофойли

Якщо вам подобаються екстремальні види спорту і серфінг, але немає можливості відправитися ловити океанічну хвилю, то покупка електричного серфборду стане вірним рішенням проблеми. Таке придбання дозволяє організувати незабутні водні розваги на будь-якому водоймі, наприклад, найближчій річці або ставку. Інтернет-магазин Wondertech пропонує купити високотехнологічне обладнання з гідрофойлом за доступною ціною в Києві з доставкою по всій Україні.

Що таке гідрофойл

Електричні дошки давно перестали дивувати і виглядати як щось дивовижне. Вони стали відмінним варіантом для тих, хто хоче розсікати на хвилях, але не має достатньо фінансових коштів на покупку катера. Гідрофойл з двигуном змушує дошку парити над водою, здатний брати розгін до 20-40 км / ч. Це ніщо інше як підводне крило, встановлений на щоглі довжиною до 95 см.

Вперше примітивні аналоги пробували встановлювати на яхти та катери понад століття тому. Уже тоді результати експериментів вражали, що вже говорити про сучасні пристрої, які розроблені на основі інноваційної електроніки. Гідрофойл кріпиться під дошкою для серфінгу, на ньому закріплений потужний електродвигун з гвинтом. За рахунок створеної рушійної сили, серф буквально злітає над поверхнею водойми, переміщається на високій швидкості і виконує запаморочливі трюки.

Переваги і область застосування

Зазвичай гідрофойлом називають не тільки підводне крило, а всю конструкцію з дошкою і електродвигуном. Для зручного транспортування він може розбиратися на складові частини. Контролери керування і акумулятори розташовані в водонепроникній стійці.

Переваги гідрофойла очевидні:

  • висока швидкість - електродошки для серфінгу, завдяки особливостям конструкції і мінімального гідроопору, здатні рухатися набагато швидше за інших плавзасобів (виняток - гоночні катери);
  • почуття ширяння - під час руху електросерф піднімається над водною гладдю, людина не відчуває хвилювання водної товщі, може виконувати грандіозні трюки, не сумніваючись в стійкості дошки;
  • універсальне застосування - придатні для використання на водоймах будь-якого типу, навіть зі стоячою водою.

Освоїти електросерф зможе навіть новачок. Літати над водною гладдю зможуть і підлітки, і дорослі люди. Техніка управління елементарна, головне, навчитися балансувати на дошці і зрозуміти базові принципи польоту. Основною умовою використання електрофойла є достатня глибина водойми - від 1,5 м. Перед придбанням також слід уточнити, наскільки вистачає заряду батареї, чи є акумулятори замінними, яким способом відбувається зарядка.

Де придбати електро-гідрофойл в Україні

Бажаєте відкрити нові можливості водних розваг? Інтернет-магазин Wondertech запрошує придбати електро-гідрофойл, який можна використовувати на водоймах різних видів. У каталозі представлена продукція провідних брендів, відмінно зарекомендувала себе на світовому ринку. На усі товари дається гарантія. Замовити електросерфи з гідрофойлом можна з доставкою по Києву та іншим містам України.