За умови грамотної організації полювання в будь-якій місцевості буде не тільки успішним і цікавим, але також безпечним. На додаток до стандартного набору екіпіровки є сенс взяти з собою радіокеровану модель для відеозйомки. Квадрокоптер для полювання допоможе вирішити проблему орієнтації в просторі і побудувати маршрут таким чином, щоб найкоротшим шляхом дістатися до передбачуваного видобутку. Моделі останнього покоління багатофункціональні, тобто підходять для використання в різних ситуаціях, не тільки в лісі, в горах і т.д. Оцінити переваги сучасних дронів і придбати саме ваш апарат допоможе Wondertech.com.ua - інтернет-магазин з пристроями від провідних брендів. Замовники можуть розраховувати на:

 • вигідні ціни на всі позиції з каталогу, включаючи новинки;
 • оперативне виконання замовлень - доставка проводиться в усі регіони України;
 • безкоштовну консультативну допомогу;
 • регулярне оновлення асортименту;
 • надання офіційної гарантії якості.

Навіщо потрібен дрон під час полювання?

Вирушаючи на природу, щоб підстрелити дичину, кожен мисливець зацікавлений в забезпеченні власного захисту і скороченні часу на вистежування. Найпростіший спосіб це зробити - придбати квадрокоптер для полювання, за допомогою якого можна:

 1. Визначати поточні координати і здійснювати огляд місцевості.
 2. Знаходити цікавлять тварин, птахів і т.д. і вибирати найбільш короткий шлях до них.
 3. Виявляти небезпечні ділянки (обриви, болота і т.д.) і водні джерела (ріки, озера).
 4. Вибратися з лісу, якщо заблукали.
 5. Фіксувати переміщення тварин і записувати процес полювання.
 6. Уникати випадкових попадань зі зброї в інших мисливців.
 7. Тренувати свої навички управління безпілотним літальним апаратом в складних умовах.

Відповідальний підхід до вибору квадрокоптера

Якісний дрон для полювання повинен:

 • витримувати температурні перепади, підвищену вологість;
 • мати гарну вітрозахистом і міцним корпусом;
 • автоматично повертатися додому (інакше є ризик втратити дорогий пристрій при втраті сигналу);
 • забезпечувати обліт великій території, а в ідеалі - проводити ще і проліт за встановленими точкам;
 • бути достатньо легким і компактним, щоб не обтяжувати рюкзак;
 • відрізнятися простотою управління.

Що стосується інтегрованих опцій, то вони можуть бути різноманітними і не завжди необхідними, принаймні, для початківця мисливця. Тому купувати модель з великою кількістю наворотів має сенс тільки, якщо ви професіонал і дійсно будете ними користуватися. В інших випадках можна обмежитися аматорським дроном, який обійдеться в рази дешевше.

Якщо шукайте практичний апарат з хорошим функціоналом і демократичною ціною, варто розглянути такі квадрокоптери для полювання:

Hubsan ZINO PRO Plus - відмінний вибір для профі, яких цікавить зйомка з автоматичним записом і обертанням на 360 градусів. Апарат оснащений акумулятором на 5000 мАг, здатний зависати в повітрі на 39 хвилин (при відсутності сильного вітру) та перебувати в польоті до 23 хвилин, роблячи до 30 кадрів кожну секунду.

Hubsan Zino 2 plus Portable – компактна модель з процесором нового покоління Ambarella H12 і 1/2,3" сенсором торгової марки Sony. Потужності акумулятора вистачає на зйомку в повітрі протягом 33 хвилин, також є режими барометра і оптичного позиціонування.

Syma W1 PRO с GPS – простий бюджетник, ідеальний для новачків. Зйомка здійснюється двома камерами: основний 4k і додаткової 720p. В повітрі апарат може протриматися до 18 хвилин, а максимальна відстань становить 250 метрів.

Syma X25 PRO – аматорський апарат для тих, хто тільки вчитися управляти квадрокоптерами, але хоче отримати чітку картинку в режимі реального часу. У польоті модель може перебувати близько 12 хвилин, орієнтацію в просторі забезпечує інтегрована GPS система, а додатковим плюсом є камера FPV, яку можна знімати.

Syma Z6 DRONE – легка (210 грам) радіокерована модель, здатна розвивати до 30 км на годину і перемішатися на 300 метрів. Максимальна польотний час - 27 хвилин, є опція повернення додому, обльоту по колу і стеження.

Перед здійсненням покупки обов'язково прочитайте опис, перегляньте фото та відгуки, а в разі потреби сміливо користуйтеся послугами кваліфікованих консультантів.